Mediálny balík

Chceli by ste osloviť široké spektrum odborníkov a predstaviť im svoje služby alebo produkty?

Patríte medzi profesionálov? Potom ste na správnom mieste. Ponúkam Vám jedinečnú možnosť ukázať sa mojim čitateľom.

Máte výnimočnú príležitosť zverejniť reklamu na svoje služby, alebo produkty priamo na stránkach tohto blogu, alebo na stránkach elektronického mesačníka “Mars Exploration Digest / Výber z výskumu Marsu” (ISSN 2788-225X).

Aké je zameranie tohto blogu?

Môj blog, na ktorom sa práve nachádzate, je jedným z mála unikátnych webových portálov, ktoré sa zameriavajú na detailné a pravidelné informovanie o dianí v oblasti skúmania planét pomocou robotických sond, planetárnej astronómie, prírody a vzdelávania. Tematické zameranie pokrýva aj príbuzné odbory, najmä rôzne informácie a rady zamerané na publikovanie, štúdium a podobne.

Prečo inzerovať na tomto blogu

Vysokú kvalitu a odbornosť príspevkov v tomto blogu garantujem priamo svojím vzdelaním, vedeckým výskumom, autorstvom a dlhoročnou praxou v odbore.

Jazykové mutácie tohto blogu

Jazykovo je tento blog rozdelený na anglickú a slovenskú časť, ktoré sa vzájomne dopĺňajú. Veľká väčšina návštevníkov je vo svojej odbornosti orientovaná aj na cudzie jazyky, preto blog nie je striktne rozdelený len na čisto anglickú a slovenskú verziu. Samotní čitatelia aktuálne nastavenie blogu z tohto pohľadu vítajú. S návštevnosťou zo Slovenska, je porovnateľná návštevnosť z Českej republiky, ktorá dosahuje pomerne rovnako vysoké ukazovatele. Preto z pohľadu inzercie túto možnosť ponúkam aj prípadným záujemcom z Česka.

Demografia návštevnosti tohto blogu

Čitateľské publikum tohto blogu je tvorené odbornou verejnosťou z radov študentov, učiteľov, budúcich a súčasných autorov a taktiež výskumníkov zameriavajúcich sa na prírodné a technické vedy. Veľkú časť publika tvoria záujemcovia o astronómiu, ale aj čitatelia z radov verejnosti, ktorí si radi prečítajú zaujímavosti z fascinujúceho sveta skúmania vesmíru.

Publikum tohto blogu je tvorené mixom pravidelných vracajúcich sa návštevníkov a čitateľov a nových pribúdajúcich návštevníkov.

Čas, ktorý na tomto blogu priemerne strávi jeden návštevník, sa pohybuje v rozmedzí od 3 min do 16 min, pričom väčšina návštevníkov si zvyčajne prečíta viac ako jeden článok.

Geografické ukazovatele návštevníkov blogu za celé obdnobie jeho existencie ukazujú rovnomerné rozloženie záujemcov tak zo slovensky, ako aj z česky a anglicky hovoriacich krajín. Návštevnosť je taktiež pomerne vysoká aj z iných krajín, nakoľko angličtina je zabehnutým a primárnym komunikačným nástrojom všetkých záujemcov v tematickej oblasti tohto blogu.

Pre inzerenta zo Slovenska, alebo z Česka, je umiestnenie reklamného banneru na mojom blogu zaujímavé najmä z pohľadu vysokej kvality príspevkov a ich pravidelnosti, ale najmä z pohľadu návštevnosti a čítanosti jednotlivých článkov.

Možnosť inzercie v pravidelnom mesačníku

Zaujímavou možnosťou je aj inzerovanie v mesačníku “Mars Exploration Digest”, resp. “Výber z výskumu Marsu”, ktorý pravidelne vychádza raz do mesiaca v formáte PDF a je voľne dostupný k stiahnutiu zadarmo na stránkach tohto blogu. Články z tohto mesačníka sú pravidelne publikované aj na web stránkach slovenského denníka SME, v sekcii blog. Samotný mesačník vychádza dvojjazyčne – v anglickom a slovenskom jazyku, pričom je v príprave česká verzia. Do časopisu majú možnosť prispievať aj externí autori.

Vydavateľom tohto mesačníka som ja osobne. Mesačník je registrovaný Českou národní technickou knihovnou v Prahe a bolo mu pridelené medzinárodné číslo pre periodiká ISSN 2788-225X. V prípade záujmu o inzerovanie ma neváhajte kontaktovať.

Možnosti a formy inzercie

Ponúkam vám možnosť inzerovať vašu reklamu na mojom blogu a v mesačníku “Mars Exploration Digest / Výber z výskumu Marsu” a to nasledujúcimi spôsobmi:

  • bannerová reklama vo forme reklamného bannera
  • sponzorované príspevky vo forme článkov o vašich produktoch alebo službách
  • sponzorované príspevky vo forme videí, prípadne v inej vhodnej forme
  • umiestnenie online kurzov, alebo predaja vašich produktov
  • reklama na vzdelávanie a pre školy a univerzity
  • reklama pre konferencie
  • možnosť publikovania voľných pracovných miest so zameraním na hľadanie špičkových odborníkov v akomkoľvek smere v oblasti STEM (prírodné a technické vedy) – využite možnosť prilákať k sebe odborníkov zo zahraničia – tento blog je populárny aj práve v zahraničí medzi ľuďmi, ktorých možno práve hľadáte

Cenník za reklamu

Pre cenovú ponuku ohľadne reklamy ma neváhajte kontaktovať priamo. Vysvetlíte mi svoje požiadavky, prípadne si dohodneme detaily, konkrétne o ktorú z foriem propagácie a reklamy by ste mali záujem.

  • pokiaľ potrebujete zverejniť grafický banner a žiadnym nedisponujete, tak Vám zabezpečím jeho vytvorenie
  • nezabudnite na možnosť zverejnenia reklamy nielen na tomto blogu, ale aj v elektronickom mesačníku “Mars Exploration Digest / Výber z výskumu Marsu”

Kontakt

Jozef Kozár, PhD.
Brno, Česká republika, EÚ
IČO: 17965900

Mobil: +420 702 929 083 – cez pracovné dni, 09:00 – 17:00 (stredoeurópsky čas CET/GMT+1)

E-mail: Prosím využite kontaktný formulár na tejto podstránke a ja Vám odpíšem hneď ako to pôjde.

Tip:

[EN] English version of this text.